RUČNÍ VÝROBA - Frederique Constant

Přejít na obsah
RUČNÍ VÝROBA
Aktuální výrobní plocha Frederique Constant zahrnuje 3 200 metrů čtverečních, rozdělených do čtyř pater a nabízí atraktivní pracovní prostředí v oblastech výroby komponentů strojků, sestavení strojků, montáže hodinek a rozsáhlou kontrolu kvality. Numericky řízené stroje nejnovější generace jsou umístěny ve velkém ateliéru v suterénu, kde je soustředěna výroba veškerých komponentů. Montáž kalibrů a celková montáž hodinek, stejně jako nejmodernější kontrola kvality, jsou primárně organizovány v prvním patře nové budovy Frederique Constant. Budova je zároveň mezinárodní centrálou značky.
ZROZENÍ
Toto oddělení je velmi důležité v procesu výroby hodinek Frédérique Constant. Design nových hodinek velmi často začíná diskusí mezi zaměstnanci různých oddělení jako jsou prodej, marketing, komunikace, workshopy ... Tyto diskuse jsou většinou velmi bouřlivé, protože každý z našich zaměstnanců prožívá uvádění každé novinky s velkou vášní. Jakmile se všichni shodnou na vývoji nových hodinek Frédérique Constant, návrhář převede myšlenku do výkresu a poté naplánuje a připraví specifikace před zahájením fáze prototypu.
NÁVRH A KONCEPCE
Frédérique Constant používá nejmodernější počítačově podporovaný návrhový software, který návrhářům a designérům pomáhá při vývoji hodinek. Návrháři pak sestaví model, komponent po komponentu, vrstvu po vrstvě, aby pak mohl být definován výrobní proces nových hodinky. Nemluvíme zde jen o těch nejsložitějších kalibrech, jako je například výroba Tourbillonu, ale také o všech komponentech nezbytných k výrobě našich manufakturních strojků. Děláme vše pro to, aby nové modely Frédérique Constant byly jedinečné a výjimečné pro velké potěšení našich zákazníků!
CNC STROJE
Když ve Frédérique Constant, přecházejí hodinky do oddělení „Prototypů“, vstupují do delikátní a rozhodné fáze, nezbytné před zahájením výroby nového modelu. S pomocí velmi sofistikovaných CNC strojů studují naši mikro-mechaničtí inženýři každý procesní plán vytvořený našimi designéry a postupně vytvářejí každou součást určenou k integraci do našeho nového manufakturního kalibru.
PROTOTYP
Soustředěnost a analytická přesnost, to jsou vlastnosti potřebné pro naše inženýry, kteří někdy potřebují mnohokrát upravit nastavení, než bude každá součást strojku zcela dokonalá.
DEKORACE
Každá viditelná součást každého vyrobeného hodinek je nádherně zdobená. Chceme aby vždy, když se majitel hodinek Frédérique Constant podívá na své hodinky, cítil radost. Mnoho ze složitých dekorativních prací se provádí ručně, včetně detailních rytin, za všechny jsou to například aplikace vzorů Côtes de Genève, perlage nebo rhodiage.
© 2020 | Time Trade s.r.o.  | info@time-trade.cz | tel.:  +420 466 615 534
© 2020 | Time Trade s.r.o.  | info@time-trade.cz | tel.:  +420 466 615 534
© 2020 | Time Trade s.r.o.  | info@time-trade.cz  
tel.:  +420 466 615 534
© 2020 | Time Trade s.r.o.
info@time-trade.cz
tel.:  +420 466 615 534
Návrat na obsah