CHARITATIVNÍ PROJEKTY - Frederique Constant

Přejít na obsah
CHARITATIVNÍ PROJEKTY
FREDERIQUE CONSTANT FOUNDATION
Nadace Frederique Constant má v současné době sídlo v Ženevě a je iniciativou spoluzakladatelů Frederique Constant. Přestože jsme partnery World Heart Federation stále výrazně posilujeme naše vlastní charitativní aktivity. Všechny charitativní aktivity sloučíme do nové nadace a použijeme prostředky na přímou podporu dalších projektů.
Frederique Constant Foundation
LIVE YOUR PASSION (ŽIJ SVOU VÁŠNÍ)
Slogan Frederique Constant je „LIVE YOUR PASSION“, a přesně o to se snažíme. Vášeň se neprojevuje jen prostřednictvím našeho řemeslného zpracování hodinek, ale také prostřednictvím charitativních aktivit. Vytváříme krásné hodinky s precizním designem, které jsou sestavovány ručně, což umožňuje přinášet na trh vysoce kvalitní hodinky. Vnímaní výsledné hodnoty je důležitá a proto si uvědomujeme, že v důrazu na kvalitu musíme být v naší práci důslední, neboť je to pro náš úspěch nezbytné. Ale stejně jako vášeň k hodinkám vnímáme náš vztah k charitativním aktivitám, 50 dolarů z každých prodaných hodinek naší kolekce Double Heart Beat bylo věnováno různým charitativním organizacím. Mezi ně patří i organizace, zabývající se dětskými srdečními chorobami.

HEART BEAT
Frederique Constant se zaměřuje na charitativní činnosti související se srdcem, protože je v souladu s jeho podpisem, Heart Beat. V roce 1994 vyvinul Frederique Constant své první hodinky Heart Beat. Účelem vývoje Heart Beat bylo ukázat mechanickou povahu těchto hodinek Frederique Constant. Hodinky Heart Beat mají v poloze vyvažovacího kola otvor, kterým je možné vidět mechanický strojek a pohyb hodine. Začátkem 90. let se mechanické hodinky s automatickým nátahem pomalu vrátily na trh po quartzové krizi v letech 1970–1980. Vnější podoba takových mechanických hodinek je obvykle podobná jako u hodinek s quartzovým strojkem s tou výjimkou, že druhá ručka se pohybuje plynula. U quartzových hodinek udělá vteřinová ručka 60 kroků za minutu. Ve Frederique Constant jsme považovali za důležité lépe ukázat rozdíl mezi mechanickými a quartzovými hodinkami. U mechanických hodinek pulzuje setrvačka 28 800krát za hodinu. Setrvačka se otáčí ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček na svých osách ve velkém rubínovém ložisku. Jeho rotace je řízena vlasovou pružinou, jejíž nekonečný pohyb je vidět průhledem hodinek Heart Beat. The Heart Beat se stal podpisem značky Frederique Constant.

2016
DONORSCHOOSE.ORG
DONORSCHOOSE.ORG
Bylo založeno v roce 2000 učitelem historie z Bronxu, učitelé přicházejí na DonorsChoose.org, aby si prohlédli materiály a získali zkušenosti, které pro své učebny nejvíce potřebují. Dárci pak mohou věnovat prostředky projektům, které je inspirují. Více než 2,3 milionu lidí a partnerů financovalo na webu 800 000 projektů, bylo osloveno přes 20 milionů studentů a učinilo tak z DonorsChoose.org přední platformu pro podporu veřejných škol v USA. Gwyneth Paltrow a Frederique Constant se silně podíleli na této charitativní činnosti a podpořili společnost DonorsChoose.org mezinárodní charitativní reklamní kampaní s kolekcí Classics Delight Collection. V této reklamní kampani nosila Gwyneth Paltrow mechanické hodinky Classics Delight Automatic s automatickým nátahem, kde bylo věnováno 50 dolarů z každých prodaných hodinek na podporu DonorsChoose.org.

FREDERIQUE CONSTANT
HEART RELATED CHARITIES
LIVE YOUR PASSION
2015 INSPIROVÁNO
“LOVE” – HEART BEAT DESIGN

Pokud někdy uvidíte ženu, která má na ruce jedny z krásných dámských hodinek s automatickým nátahem Double Heart Beat nebo Heart Beat Collection, vzpomeňte si, že část zisku z těchto hodinek byla věnována na pomoc pacientům s některým ze srdečních onemocnění. Někde tam venku je dítě se nemocným srdcem, kterému by taková pomoc mohla pomoci začít žít normální život a přinést budoucnost plnou možností. Frédérique Constant se zaměřuje na charitativní činnosti související se srdcem, protože je v souladu s jeho podpisem, Heart Beat. Od uvedení své nejprodávanější dámské kolekce hodinek s automatickým nátahem Double Heart v roce 2008, věnuje Frédérique Constant velkorysou podporu organizacím se zaměřením na léčení srdečních chorob.

Z každých prodaných hodinek na světě z kolekce Double Heart Beat & Heart Beat Collection je věnováno 50 dolarů různým charitativním organizacím. Tyto charitativní organizace, jako je Children’s Heart Federation, American Heart Association, Par Coeur Eva Longoria, The World Heart Federation, the Global Gift Foundation, nebo Variety « Empower of Women” zahrnují všechny, které se věnují dětským srdečním onemocněním. Frédérique Constant doufá, že změní životy mnoha lidí tím, že je inspiruje  k tomu aby stejnou náklonnost, kterou projevují k jeho hodinkám, věnovali i charitativním organizacím, které podporuje.
2014
THE GLOBAL GIFT FOUNDATION
Frederique Constant oznámil víceleté partnerství s Global Gift Foundation na podporu dětských charitativních organizací po celém světě. Frederique Constant se bude podílet na aktivitách společně s Nadací Evy Longorii a Nadací Ricka Martina, které se zaměřují na zlepšení situace dětí.

2014
THE WORLD HEART FEDERATION
Jihoafrická republika - The Heart and Stroke Foundation of South Africa vyzvala národ, aby se „oblékl do rudé“, aby zvýšila povědomí o CVD (kardiovaskulárních chorobách) u žen a dětí. Těchto aktivit se zúčastnilo 16 400 lidí. Účastníci měli možnost vyhrát hodinky Heart Beat Frédérique Constant World Heart Federation, čímž přitáhli další pozornost. Prostředky získané touto iniciativou podpořily činnost THE WORLD HEART FEDERATION, včetně screeningu desítek tisíc lidí ve znevýhodněných komunitách, vzdělávacích aktivit, jako jsou zdravotní rozhovory ve školách a distribuce informačních brožur jihoafrické veřejnosti. "Děkuji mnohokrát vám a týmu Frédérique Constant za krásné hodinky, jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout tak úžasnou cenu." Ashleigh Kuttner, programový ředitel, Nadace Heart and Stroke Foundation v Africe.

2014
THE WORLD HEART FEDERATION
Barbados - V lednu 2014 uspořádala Nadace Heart & Stroke Foundation v Barbadosu v rezidenci britského vysokého komisaře večeři na podporu nadace. Hodinky Frédérique Constant byly představeny 212 hostům vybraných z místních celebrit a odborníci prezentovali účastníkům zátěž CVD u žen a dětí. Tato událost získala finanční prostředky na financování zdravého tábora pro děti se srdečními onemocněními. Místním komunitám byly věnovány také dva defibrilátory. „Možnost využít tyto hodinky byla skvělá zkušenost, umožnila nám uspořádat kampaň, která přivedla na naši sofistikovanou aukci řadu vysoce užitečných lidí, které bychom jinak nemohli oslovit. Děkuji vám a Frédérique Constant, za podporu, která nám umožnila získat přístup k jednotlivcům, s nimiž bychom se normálně nesetkali pro dobro všech dětí na Barbadosu s CVD. “Gina Pitts, generální ředitelka Nadace Barbados Heart Foundation.

2014
SVĚTOVÁ SRDECKÁ FEDERACE
Pákistán - kardiovaskulární onemocnění (CVD) každý rok zabije 17,3 milionu lidí. Na rozdíl od obecného povědomí se nejedná pouze o nemoc mužů, protože polovina všech úmrtí se vyskytuje u žen a děti, které jsou také zranitelné. Světová srdeční federace spolupracovala s Frédérique Constant na zahájení iniciativy Hearts of Children. Tato kampaň umožnila Pákistánské nadaci srdce získat prostředky, které jí pomáhají podporovat několik projektů, zaměřených na život postižených dětí. Tyto projekty zahrnují cvičební program pro děti, multimediální informační kampaň, zaměřenou na revmatická srdeční onemocnění, nemoce, kterým lze snadno předcházet, ale každý rok zabijí několik tisíc dětí, a nové vydání „School Health Book“. "Chtěl bych poděkovat Frédérique Constant za jejich štědrost a podporu." Peníze získané z této akce pomohou financovat základní výzkum, který by mohl vytvořit lepší budoucnost pro mnoho lidí - od dětí narozených se srdečními vadami až po miliony dospělých postižených srdečními chorobami. “Crystal Munroe, ředitel zvláštních událostí v British Heart Foundation .

2013
THE WORLD HEART FEDERATION
Hongkong - V červenci 2013 uspořádala Hongkongská vysoká škola kardiologie s podporou Frédérique Constant charitativní gala akci, která zvyšovala povědomí o CVD během „World Heart Day Carnival“. Akce, která začínala návštěvou nemocnice, se zúčastnila ambasadorka značky ShuQi. 110 účastníků mělo příležitost zúčastnit se této elegantní akce, která zahrnovala prezentaci o CVD a dražbu pěti hodinek Frédérique Constant. "Věříme, že poselství o preventivních akcích předcházejících srdečním chorobám bude šířeno dále za pomocí Frédérique Constant a paní ShuQi. Doufáme, že tato událost může zvýšit povědomí o kardiovaskulárních onemocněních a zahájit každodenní cestu ke zdravému srdci. “Dr. Chris Wong Kwok-yiu, prezident Hongkongské vysoké školy kardiologie.

2013
THE WORLD HEART FEDERATION
Paraguay – V den World Heart Day 2013 uspořádala Paraguayanská kardiologická společnost módní přehlídku s červenými šaty, které vytvořili zejména místní návrháři. Díky 100 hodinkám, které věnovala Frédérique Constant, proběhla informační kampaň o CVD u žen ve velkých médiích i mezi zdravotnickými pracovníky a proběhlo i několik dalších aktivit na podporu zdravého životního stylu a zvýšení povědomí o rizikových faktorech kardiovaskulárního onemocnění u žen.

2013
THE WORLD HEART FEDERATION
V roce 2013 oznámila společnost Frédérique Constant, že Inès Sastre, světově proslulá modelka, herečka a zástupce UNICEF, bude v následujících dvou letech ambasadorkou značky. Inès hrála hlavní roli zejména v podpoře Frédérique Constant World World Federation (WHF). Společnost Frédérique Constant byla hrdá na to, že spolu s Inès podporuje úžasnou kampaň „Hearts of Children“. Švýcarský výrobce hodinek vydal nádhernou kolekci hodinek „World Heart Federation“, která tuto kampaň přímo podporuje.

2012
THE WORLD HEART FEDERATION
S cílem zvýšit povědomí o World Heart Day vydala společnost Frédérique Constant v Los Angeles dne 27. září 2012 oficiální oznámení o svém globálním partnerství s The World Heart Federation. Frédérique Constant podpořil nový mnohonárodnostní průzkum provedený v Brazílii, Indii, Velké Británii, a USA prostřednictvím neomezeného vzdělávacího grantu, který odhalil obecnou mezeru ve znalostech o srdci a zdraví. Ralph Simons sdílí: „The World Heart Federation je vrcholem organizací, které vedou globální boj proti srdečním onemocněním a mozkové příhodám. Je pro nás ctí přizpůsobit se a přispět tak k výzkumu mezinárodně uznávaných lékařů a výzkumných týmů. “Frédérique Constant bude do roku 2013 nadále prodlužovat zvyšování povědomí a dále zdůrazňovat zaměření World Heart Day 2012 na prevenci kardiovaskulárních chorob u žen a dětí.

2012
INTERNATIONAL CHILDRENS HEART FOUNDATION
Zaměstnanci a dobrovolníci ICHF opravovali srdce dětí v Dominikánské republice a na Ukrajině v roce 2012 z prostředků poskytnutých společností Frederique Constant. Dar Frederique Constant byl také použit na financování výletů ICHF v Charkově. Programy ICHF nadále rostly. V roce 2012 ICHF operovala 672 dětí. "Ještě jednou děkuji za váš štědrý dar a za podporu našeho úsilí." William M. Novick, M.D.

2011
HONG KONG
CHILDREN’S HEART FOUNDATION
V roce 2011 jsme uspořádali benefiční akci pro Nadaci dětského srdce v Hongkongu, kde nám čínská herečka a ambasadorka značky Frédérique Constant slečna ShuQi pomáhala zpopularizovat podporu dětem s vrozenými srdečními problémy a charitativním organizacím souvisejícími s dětmi.

2010
AMERICAN HEART ASSOCIATION
V roce 2010 jsme předali American Heart Association šek s 50 000 USD pro jejich charitativní úsilí v rámci prevence srdečních chorob a cévních mozkových příhod. Řekli jsme: „Vedeni naší vášni jsme založili naší společnost, společnost Frédérique Constant je nyní velmi poctěna, že může přispět American Heart Association na realizaci jejich projektů pro záchranu životů. Přejeme si a doufáme, že náš dar jim umožní uskutečnit svůj cíl. “

2010
UNIVERZITA SHANGHAI FUDAN
Ve spolupráci s Šanghajskou univerzitou Fudan zahájila společnost Frédérique Constant poskytování stipendia k povzbuzení studentů v jejich studiu. Stipendium bude použito na podporu vynikajícího absolventa, který se zaměřuje na pediatrický kardiologický výzkum ze školy základních věd a lékárnické školy. Stipendijní výbor Fudanské univerzity je zodpovědný za správu a výběr stipendií v každém akademickém roce. Slavnostní předání cen se koná každý rok v prosinci.

2010
PAR COEUR ASSOCIATION
Společnost Frédérique Constant se spojila s herečkou Evou Longoria pro prestižní Par Coeur Gala. Francouzská nadace Asociace Par Coeur, se snaží upozornit na daňově odpovědné charitativní organizace, které neustále mění životy nespočetných rodin a dětí na celém světě, pracuje na vytváření škol a vzdělávacích programů pro mladé dívky v rozvojových zemích a obohacuje životy ti s vývojovými výzvami vytvářením prostředí, ve kterém mohou volně interagovat, růst, učit se a milovat. "Zavázali jsme se oslavovat a podporovat ty charitativní organizace, které dělají další krok ke zlepšení života méně šťastných lidí na celém světě." Frédérique Constant a Asociace Par Coeur tak tvoří perfektní pár. “Řekl generální ředitel Frédérique Constant Peter Stas.

2009
PAINT A SMILE FOUNDATION
V roce 2009 jsme poskytli finanční podporu výzvě Paint a Smile na výzdobu pekingského dětského kardiologického oddělení a po operaci srdce jsme vrátili úsměv do dětských tváří. Společnost Frédérique Constant se spojila s mezinárodní filmovou hvězdou slečnou ShuQi, aby navštívila malé pacienty v nemocnici, a byla svědkem nově vyzdobených oddělení, která byla během dvou měsíců zmodernizována nadací Paint a Smile Foundation. "Děti jsou silné a statečné; Každé z nich je odhodlané žít šťastně. Jejich úsměvy dotýkající se srdcí přinášejí ostatním nekonečné štěstí a smích. Opravdu bychom se od nich měli poučit. “Sdílí slečna ShuQi. Program nejenže započal cestu pro další sociální aktivity tohoto typu v Číně, ale také vytvořil pozitivnější prostředí pro mladé pacienty. Děti a jejich rodiče tuto iniciativu velmi uvítali.

2008 & 2011
INTERNATIONAL CHILDREN’S HEART FOUNDATION
Společnost Frédérique Constant věnovala dva šeky v hodnotě 50 000 USD (2008) a 75 000 USD (2011) nadaci International Children’s Heart Foundation, organizaci která přináší dovednosti, technologie a znalosti pro diagnostiku a péči o děti s vrozenou srdeční vadou do rozvojových zemí.

© 2022 | Time Trade s.r.o.  | info@time-trade.cz | tel.:  +420 466 615 534
© 2023 | Design Trade s.r.o.  | info@dtgroup.cz | tel.:  +420 466 615 078
© 2022 | Time Trade s.r.o.  | info@time-trade.cz  
tel.:  +420 466 615 534
© 2022 | Time Trade s.r.o.
info@time-trade.cz
tel.:  +420 466 615 534
Návrat na obsah